Docházkové systémy​

Vám umožní pohodlně sledovat a zpracovávat docházku zaměstnanců – slouží k její snadné kontrole a následnému vyhodnocení.

Obchůzkový system​

Tyto systémy se používají jako náhrada za knihu obchůzek. Princip fungování je velmi jednoduchý: po objektu se rozmístí kontrolní body, které musí strážný v daném pořadí a čase obejít.

Kamerové systémy​

Kamerové systémy slouží k monitorování venkovních prostranství i míst uvnitř budov. Systém se může skládat ze statických i otočných kamer a může pracovat ve zcela automatickém režimu.

Zabezpečovací systémy

Naše firma zajišťuje instalace zabezpečovacích systémů od malých bytových jednotek, až po peněžní instituce. Používáme výhradně české firmy Jablotron.

Projekce a revize​

- elektronické a slaboproudé systémy - silnoproud – elektrická zařízení do 1000V a hromosvodů - vytápění a vzduchotechniky

Domovní systémy​

Slouží k obousměrné hlasové komunikaci mezi osobou u vstupu do objektu a osobou uvnitř objektu. Většinou bývají napojeny na elektrický dveřní zámek a umožňují tak otevírání dveří na dálku.

Monitorování pomocí GPS​

Systém nabízí okamžitý přehled o jednotlivých vozidlech nebo celém vozovém parku. Přístup do systému odkudkoliv z PC připojeného na internet bez nutnosti instalace speciální aplikace.

Údržba HW + SW

Na základě smluvního vztahu provádíme údržbu IT vybavení v rozsahu stanoveném konkrétní smlouvou, které se odvíjejí od potřeb zákazníka.